Realizácia šikmých striech s FASTRE

Šikmé strechy pridávajú budovám šarm a charakter. Ich rôznorodosť tvarov a sklonov ponúka možnosti pre individuálne a unikátne dizajny, ktoré prispievajú k celkovému vzhľadu budovy.

Špecializuje na realizáciu šikmých striech s absolútnym dôrazom na odbornosť a kvalitu. Sme oddaní tomu, aby sme vytvárali strešné riešenia, ktoré nie len poskytujú spoľahlivú ochranu pred poveternostnými podmienkami, ale aj pridávajú estetickú hodnotu a charakter vášmu domovu.

Šikmé strechy

Kvalita a odbornosť na prvom mieste

Šikmá strecha, kvalita

Kvalita a precíznosť
Naša práca je našou vizitkou a sme hrdí na to, že sme si získali reputáciu spoľahlivého a kvalitného partnera v oblasti strešných prác. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre realizáciu šikmej strechy, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám poskytli odborné poradenstvo, kvalitné materiály a precíznu montáž, ktorá presne vyhovuje vašim požiadavkám a očakávaniam. 

Odbornosť a skúsenosti
 Neustále sa vzdelávame a sledujeme najnovšie technológie, aby sme mohli ponúknuť našim klientom najlepšie možné riešenia.

Neustále sa vzdelávame aby sme držali krok s najnovšími a najmodernejšími technológiami. Pozrite si naše certifikácie.

Výhody šikmých striech

Šikmá strecha - výhody

Pri šikmých strechách máte na výber širokú škálu možností dizajnu a aj výber materiálu. Či už uprednostňujete tradičný alebo moderný štýl, šikmá strecha sa prispôsobí vašim preferenciám

Druhy šikmých striech

Šikmá strecha, druhy

Doplnky, strešné okná, výlezy, svetlíky

Doplnky, okná, svetlíky

Ponúkame komplexné služby v oblasti striech. Samozrejmosťou je aj montáž funkčných doplnkov ako výlezov, svetlíkov či strešných okien. 

Naša firma je autorizovaným a certifikovaným dodávateľom strešných okien značky VELUX.  Moderné strešné okná VELUX dosahujú vynikajúcu energetickú účinnosť a znižujú náklady na kúrenie. Na výber máte širokú škálu strešných okien, ale aj doplnkov ako sú rolety, žalúzie, svetlíky a svetlovody.

Pomôžeme vám vybrať zo širokej ponuky doplnkov najvhodnejšie riešenia pre váš projekt.

 

Kroky k vašej novej šikmej streche

Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu

Ak potrebujete ďalšie informácie alebo poradenstvo, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s každým krokom vášho projektu. Každý typ plochej strechy má svoje výhody a nevýhody a je dôležité zvážiť konkrétne požiadavky a podmienky projektu pri výbere správneho typu strechy. Naši odborníci sú pripravení pomôcť vám s výberom najvhodnejšej možnosti pre váš projekt.

Nezáväzná cenová ponuka na mieru

Po úvodnej konzultácii a poradenstve Vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Ponúkame komplexné služby v oblasti šikmých striech. 

Komplexná realizácia diela a následná starostlivosť

Dôverujte našej skúsenosti a profesionalite pri realizácii vášho projektu šikmej strechy. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť dlhotrvajúce a kvalitné riešenie, ktoré bude spĺňať vaše potreby a očakávania. Odovzdaním diela naša starostlivosť nekončí. Vaša strecha je aj náš projekt a sme tu aj v prípade následnej starostlivosti.

Pre viac informácií alebo na konzultáciu ohľadom vášho projektu nás neváhajte kontaktovať.


 

V oblasti šikmých striech poskytujeme komplexné služby

Naše ďalšie služby

Hydroizolačné práce

Hydroizolácia je najdôležitejšia vrstva skladby strechy. Zabraňuje vnikaniu vody do skladby strechy a ďalej do interiéru budovy.

Hydroizolačné práce

Klampiarske práce

Klampiarske práce sú síce poslednou, ale určite nie menej dôležitou súčasťou realizácie strechy.

Klampiarske práce
Referencie hovoria za nás

Pozrite si naše realizácie

    Neboli nájdené žiadne referencie

Kontaktujte nás

Kde nás nájdete

FASTRE s.r.o. 
Jarmočná 1 
Košice, 040 01

Tel:  +421 910 545 606, +421 948 781 743

Email: sramek@fastre.sk , maslanak@fastre.sk