Komplexné riešenia strechy na kľúč

Naše služby pre Vašu strechu

Ploché strechy

Služby - Ploché strechy

Pri realizácii plochej strechy je kvalitné prevedenie prvoradé. Zameriavame na kvalitu, spoľahlivosť a dlhodobú trvanlivosť.Vzhľadom na nízky sklon strechy sa nahromadená dažďová voda, sneh a ľad na streche udržia dlhšiu dobu a odtekajú veľmi pomaly. Akákoľvek chyba, defekt či nepresnosť pri realizácii môže mať za následok zatekanie do interiéru. 

Realizujeme ploché strechy na novostavbách aj rekonštrukcie a zateplenia striech pri obnove bytových a rodinných domov.

Šikmé strechy

Naša práca je našou vizitkou a sme hrdí na to, že sme si získali reputáciu spoľahlivého a kvalitného partnera v oblasti strešných prác. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre realizáciu šikmej strechy, neváhajte nás kontaktovať.

Realizujeme rôzdne druhy šikmých striech: sedlové, pultové, valbové, mandzardové. Ponúkame riešenia na kľúč, samozrejmosťou je hydroizolácia, klapiarske práce, osadenie a výroba doplnkov ako odkvapov, svetlíkov, strešných okien, lapačov snehu, výlezov a pod.

Služby - šikmé strechy

Zelené strechy

Služby - zelené strechy

Ponúkame v oblasti striech komplexné služby od realizácie plochej strechy až po finalizáciu kompletného diela v podobe extenzívnej alebo intenzívnej zelenej strechy. S nami získate nielen technickú odbornosť, ale aj starostlivosť o každý detail vášho projektu.

Zelené strechy realizujeme aj na projektoch kde sme nerobili hydroizoláciu. Neváhajte nás kontaktovať v akejkoľvek fáze projektu.

Hydroizolačné práce

Hydroizolácia je najdôležitejšia vrstva skladby strechy. Zabraňuje vnikaniu vody do skladby strechy a ďalej do interiéru budovy.

Výber správneho materiálu v kombinácii s kvalitne prevedenou prácou zaručí kvalitu a životnosť výsledného projektu. Ponúkame vám široký sortiment izolačných materiálov na všetky typy stavieb. 

Služby - Hydroizolačné práce

Klampiarske práce

Služby - Klampiarske práce

Klampiarske práce predstavujú dôležitý aspekt v každej stavbe a zohrávajú kľúčovú úlohu v zabezpečení ochrany budovy pred poveternostnými vplyvmi a zabezpečení jej dlhodobej trvanlivosti. Správne vykonané klampiarske práce zabezpečujú nielen estetický vzhľad stavby, ale aj jej funkčnosť a bezpečnosť.

Špecializujeme sa na nasledujúce typy klampiarskych prác: strešné krytiny, oplechovanie, odkvapové systémy, veterné lišty, zachytávače sehu a ďalšie doplnky.

Strešné okná VELUX

Naša firma je autorizovaným a certifikovaným dodávateľom strešných okien značky VELUX.  Moderné strešné okná VELUX dosahujú vynikajúcu energetickú účinnosť a znižujú náklady na kúrenie. Na výber máte širokú škálu strešných okien, ale aj doplnkov ako sú rolety, žalúzie, svetlíky a svetlovody.

Pomôžeme vám vybrať zo širokej ponuky doplnkov najvhodnejšie riešenia pre váš projekt.

Sluzby - Strešné okná VELUX

Kontaktujte nás

Kde nás nájdete

FASTRE s.r.o. 
Jarmočná 1 
Košice, 040 01

Tel:  +421 910 545 606, +421 948 781 743

Email: sramek@fastre.sk , maslanak@fastre.sk